+420 608 060 777 prace@esjobs.cz

Společnost Sonoco vznikla v červnu 1999, zabývala svářečskými pracemi. V roce 2000 byla založena agentura práce, která se specializovala na hutnický, strojírenský a potravinářský průmysl.

V roce 2005 se společnost rozšířila o další odvětví a to sportovní centra a volný čas. To mělo za následek v roce 2006 rozdělení společnosti na další subjekt Edges Steel a dnes také EDGES JOBS plus, jenž je součástí Edges Steel, která převzala personální agenturní činnost, působící do dnes v oblasti zajišťování pracovníků ve všech oblastech pracovních příležitostí.

Za 15 let působení na trhu práce jsme získali mnoho zkušeností, a proto si troufáme říci, že jsme dnes skutečnými profesionály v této oblasti. Jsme schopni se plně přizpůsobit veškerým potřebám našich klientů, empatie, vstřícnost a spokojenost klienta, je našim hlavním krédem.

Našim cílem je zajistit našim klientům spolehlivé a zkušené pracovníky a zaměstnancům kvalitní práci, odpovídající jejich zkušenostem, neboť spokojenost je pro nás prvořadá.