+420 608 060 777 prace@esjobs.cz

Hledání zaměstanců    Personální poradenství    Referenční firmy    Recruiting na míru

Naším hlavním cílem je snížení nákladů Vaší společnosti. Pracujeme na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Naše společnost patří mezi stabilní a dynamicky se rozvíjející organizace s mnohaletými zkušenostmi na českém trhu práce. Služby zajišťujeme mnoha firmám a uchazečům z celé České republiky. Reference poskytneme na vyžádání. Naši kancelář naleznete v Ostravě.

Jsme schopni Vám vyhledat pracovníky dle Vašich požadavků.  Máme dlouholeté zkušenosti a svou práci děláme rádi a svědomitě. V dnešní složité době je potřeba umět vhodné kandidáty nejen najít a oslovit, ale také kvalitně a dobře posoudit a vybrat. Proto jsme tu MY.

Realizujeme výběrová řízení na profesionální úrovni s uchazeči, kteří odpovídají Vašim požadavkům. Řídíme se těmito zásadami:

  • diskrétnost
  • profesionalita
  • informovanost
  • spolehlivost
  • rychlost

Naše personální agentura EDGES JOBS plus kompletně převezme zodpovědnost za Vaše personální potřeby. Výhodou je, že Vám odpadne neustálé hledání nových pracovních sil a administrativa spojená se změnami v pracovním týmu. Tyto činnosti přenecháte specializované personální agentuře. Veškeré personální služby (výplata mezd, odvod sociálního a zdravotního, ubytování, stravování apod.) zařizujeme za naše pracovníky my. Našim cílem je poskytovat profesionální personální služby, podporující růst efektivity a produktivity našich klientů.

Využijte našich služeb a zjistíte, že jsme excelentním partnerem pro řešení Vašich personálních potřeb!