+420 608 060 777 prace@esjobs.cz

Na základě Vašich požadavků najdeme vhodného zaměstnance na kteroukoli pozici pro Vaši společnost.

Recruiting je vyhledávání a výběr vhodných uchazečů na volná pracovní místa ve vaší společnosti. Tato služba je řešením, které ušetří váš čas a vynaložené úsilí zaměřené na vyhledávání pracovníků na trvalý pracovní poměr. Výběry provádějí zkušení a vyškolení odborníci v oblasti personalistiky.

Všechny aktivity personálního úseku při hledání zaměstnanců - náborová kampaň, hledání budoucího zaměstnance pomocí inzerce, výběr kandidátů. Mnoho nudných, stereotypních a časově náročných činností: příprava a zadání inzerce, selekce odpovědí a životopisů, pohovory s kandidáty telefonické nebo osobní, prověřování kandidátů a zjištění referencí, zpracování a posouzení výsledků, další testování kandidátů, odmítnutí nevyhovujících kandidátů. Na to jsme tu MY.

Ušetříte čas a energii Vašeho personálního útvaru od inzerce, po osobní pohovory s kandidáty a můžete věnovat svoji energii důležitým úkolům. Znalosti uchazečů ověřujeme podle specifických potřeb klienta a podle náročnosti obsazované pozice. V případě odchodu zaměstnance během sjednané zkušební doby vám garantujeme bezplatné nalezení náhradního kandidáta nebo vrácení poměrné výše úhrady za podmínek uvedených ve smlouvě. Fakturaci za poskytnuté personální služby vám vyhotovujeme až v den nástupu kandidáta do zaměstnání.